06.06.2025 15:05
06.06.2025 13:30 06.06.2025 14:30
Dopravní nehodu u Losiné nahlásil systém eCall. Zasahují všechny složky IZS - FOTKY
06.06.2025 14:29
Záchranáři zpět na Hracholuskách. Bezpečnost u vody hlídají už 16. sezónu
Kvůli nešťastné lásce si podřezal žíly
Kvůli nešťastné lásce si chtěl vzít život 39letý muž, kterého ale na poslední chvíli zachránili z kaluže krve plzeňští strážníci. Našli muže na lavičce na Borech.
Z nešťastné lásky si chtěl v noci na čtvrtek vzít život 39-letý muž ze Sokolovska. I když si stačil pořezat ruce, měl štěstí v neštěstí, našli ho strážníci a zachránili mu život.
"Muž si způsobil řezné rány v zápěstí. Strážníci ho zachránili doslova na poslední chvíli," sdělila mluvčí strážníků Jana Pužmanová.
Kolem desáté hodiny večer našla hlídka městské policie 39letého muže ze Sokolovska na Borech ležet na lavičce. "Spal a pod ním už byla velká kaluž krve, okolo něj byly všude rozházené střepy od rozbité sklenice. Strážníci mu ihned poskytli první pomoc," uvedla ještě mluvčí s tím, že ránu mu ošetřili desinfekcí a obvázali tlakovým obvazem. "Než dorazila sanitka se záchranáři, tak se muž svěřil s tím, proč se k zoufalému činu odhodlal a zároveň i s tím, že to nebylo poprvé," doplnila ještě Pužmanová. Záchranka pak muže převezla do nemocnice.
foto: Městská policie Plzeň