07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
V pondělí dopoledne vypadla na plzeňském sídlišti 1,5 roku stará holčička z okna bytu. Naštěstí pád zázrakem přežila, ale přesto je prozatím v péči lékařů.
Dopoledne v pondělí 31. května vypadla z okna panelového bytu ve čtvrtém patře 18 měsíců stará holčička. Naštěstí nemá prozatím vážná zranění. Dopadla totiž do trávy a bahna blízko betonového chodníku. Na místě jí lékař konstatoval pouze zlomeninu ruky. Přesto si ale holčičku odvezli lékaři do nemocnice na vyšetření, aby vyloučili další zranění. Nehoda se stala v Plzni na Borech v Heyrovského ulici. "V době nehody byli rodiče doma, ale šlo o něšťastnou náhodu. Jde jinak o bezproblémovou rodinu, věc je zatím stále v šetření," řekla QAPu mluvčí plzeňských policistů Simona Čejková.
QAP zjišťoval, jaký je stav holčičky po vyšetřeních v nemocnici na Lochotíně. "Její stav je sice stabilizovaný, ale i nadále vážný. Její zranění jsou vážná," potvrdila QAPu smutnou informaci mluvčí fakultní nemocnice Plzeň Renata Jenšíková.