22.05.2026 11:00
22.05.2026 8:28
Rolnické se otevře už za pár dní! Přinášíme nejnovější informace
21.05.2026 11:45 21.05.2026 16:46
Policisté hledali 38letou ženu
Miminko se nemá kde vozit, zloděj mu ukradl kočárek i s fusakem
Kočárek si maminka zaparkovala ve společných prostorách bytového domu. Pachatel do domu vnikl a odcizil kočárek i se zimním fusakem, škoda je 15 tisíc korun.
Slovanští policisté řeší případ krádeže dětského kočárku, který se ztratil v neděli 1. listopadu po jedenácté hodině večer v Plzni na Slovanech.
"V ulici Slovanské si pachatel vyhlédl objekt obývaného bytového domu, do kterého nezjištěným způsobem vstoupil bez poškození. Za vchodovými dveřmi ze společných prostor v zádveří domu odcizil umístěný dětský kočárek, ve kterém měl poškozený i uložený dětský zimní fusak," uvedla mluvčí policie Veronika Hokrová.
Hmotná škoda byla odhadnuta na 15 tisíc korun.
Policisté ohledali místo činu a zjišťovali další poznatky pro další potřeby trestního řízení. "Dále ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež, případem se dále zabývají a po pachateli a odcizených věcech usilovně pátrají," dodala Veronika Hokrová.
Foto: ilustrační
