03.06.2025 14:36
03.06.2025 12:10
Co si přejí obyvatelé Trojky? Výsledky hlasování v participativním rozpočtu jsou tu
02.06.2025 13:10
Plzeňská teplárenská ukončila topnou sezonu
Místo na fotbal putoval na záchytku
25letý fotbalový fanoušek si úterní utkání Viktorky s Pjunikem neužil. V opilosti se snažil dostat do VIP zóny a byl agresivní, nakonec jej policisté odvezli na záchytku.
Místo na fotbale strávil úterní večer 25letý mladík z Plzně na protialkoholní záchytné stanici. Jeho plán dostat se na stadionu do VIP zóny se pořadatelům opravdu nelíbil.
Policisté z obvodního oddělení Plzeň - střed včera zasahovali na fotbalovém stadionu ve Štruncových sadech při večerním sportovním utkání. "Po osmé hodině večer se 25letý mladík z Plzně snažil dostat do VIP zóny na stadionu. I přestože jej pořadatelé upozornili, že tam nemá oprávnění jít, neustále se snažil dostat dovnitř. Byl sprostý a jeho agresivita se stupňovala," informovala mluvčí plzeňské policie Martina Korandová s tím, že nakonec museli zasáhnout policisté a muže zpacifikovali. "Vzhledem k jeho chování a opilosti noc strávil na protialkoholní záchytné stanici. Po vystřízlivění se bude zodpovídat z přestupku proti veřejnému pořádku."