10.11.2025 14:36
10.11.2025 14:14
Na Borskou přehradu se vrací plovoucí vánoční strom. Kdy se rozsvítí?
10.11.2025 13:22
Muzikáloví herci z DJKT zasadili alej u řeky Mže - FOTKY
Na Karlovarské přestanou svítit lampy
Motoristé i chodci pozor! Veřejné osvětlení v části Karlovarské třídy v Plzni bude od pátečního večera mimo provoz. Odstávka potrvá nejméně 10 dní!
Motoristé i chodci pozor! Veřejné osvětlení v části Karlovarské třídy v Plzni bude od pátečního večera mimo provoz. Odstávka potrvá nejméně 10 dní!
"Veřejné osvětlení nebude od pátku 5. srpna od večera svítit na Karlovarské třídě v úseku od křižovatky Na Chmelnicích až po křižovatku Sokolovská," informovala mluvčí Magistrátu města Plzně Zdeňka Kubalová s tím, že v rámci rekonstrukce tramvajové trati tu specializovaná firma vyměňuje stávající osvětlení za nové. "Podle stavbyvedoucího Vladimíra Lišky nelze výměnu provést vzhledem ke kolizi starého osvětlení s novým jinak než za úplného vypnutí světel. Lampy tak nebudou na dvanácti stech metrech dlouhém úseku rozsvěcovány nejméně deset dnů!"
