20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Nehoda zkomplikovala provoz v Červeném Hrádku. Na místo musela záchranka
Nejspíš nedání přednosti stojí za páteční nehodou, ke které došlo v Červeném Hrádku u Plzně. Přímo v křižovatce se střetla dvě osobní auta. Na místo musela vyjet záchranka.
K nehodě došlo na křižovatce Červenohrádecké ulice a K Fořtovně krátce před půl desátou. Přímo v křižovatce řidička Mercedesu podle všeho nedala přednost v jízdě dalšímu autu. Zranění utrpěl mladý řidič druhého vozidla.
"Podle prvotních výsledků šetření 46letá řidička vozidla tovární značky Mercedes nedala přednost vozu Mazda, následně došlo ke střetu. Při nehodě utrpěl zranění 24letý řidič," řekla k nehodě mluvčí policie Dagmar Brožová.
Na místo museli i záchranáři. Naštěstí se ale nakonec nejednalo o žádná vážná zranění. "Muže jsme ošetřili a ponechali na místě," doplnila mluvčí záchranky Lenka Ptáčková.
Provedené dechové zkoušky byly jak u řidičky, tak u řidiče negativní. Nehoda nicméně v místech způsobila problémy v dopravě. "Policisté na místě řídili provoz kyvadlově," dodává policejní mluvčí.
FOTO: ilustrační