Nesla peněženku v ruce, doplatila na to

12.09.2012 14:08

Policisté hledají lapku, který v úterý 11. září na zastávce MHD na Americké v Plzni ukradl přímo z ruky peněženku s doklady i hotovostí 69leté Plzeňance. Ta držela portmonku jen tak v ruce!

qap 011

Plzeňští muži zákona hledají zlodějíčka, který ukradl přímo z ruky seniorce peněženku na zastávce MHD na Americké v Plzni. Popis lapky okradená žena dodala.

Ke krádeži došlo v úterý 11. září kolem 13. hodiny na zastávce MHD v Plzni na Americké třídě. "Devětašedesátiletá žena  přišla o peněženku s doklady, platební kartou a finanční hotovostí 2500 korun. Paní stála na zastávce městské hromadné přepravy na Americké třídě a portmonku držela v ruce. Najednou k ní přiběhl nějaký muž, peněženku jí vytrhl z ruky a utekl pryč," popsala krádež policejní mluvčí Simona Čejková.

Okradená žena ale pachatele popsala jako muže ve věku kolem 30 let, vysokého 160 až 170 centimetrů, snědé pleti, s krátce střiženými černými vlasy. Na sobě měl žlutou košili s krátkým rukávem a černé kalhoty.
Policisté žádají všechny svědky, kteří by měli informace, které pomohou s šetřením tohoto případu, aby se přihlásili osobně na obvodním oddělení Plzeň – střed na Anglickém nábřeží č. 7 v Plzni nebo aby své informace zavolali na tísňovou linku policie 158.

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus 15 let_