07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Strážníci v Plzni museli vyjíždět k odchytu dalšího exotického zvířete. Tentokrát se po domě na Denisově nábřeží potuloval chameleon. Majitele se zatím najít nepodařilo.
Na městskou policii se obrátil muž, který zvíře našel na chodbě domu, ve středu dopoledne. Na místo tak vyjeli strážníci ze speciální odchytové skupiny.
"Včera v dopoledních hodinách kontaktoval telefonicky městskou policii padesátiletý Plzeňan a operačního strážníka informoval o nálezu chameleona na chodbě svého domu. Hlídka skupiny pro odchyt si od něj exotické zvíře převzala. Muž si nebyl vědomý, že by chameleona někdo v jeho domě na Denisově nábřeží choval," říká mluvčí městské policie Jana Pužmanová.
Strážníci se snažili majitele zvířete najít, ale marně. "Proto, když se nezdařilo zjistit na místě, komu by mohl patřit, odvezli ho strážníci na pobočku Zoologické a botanické zahrady města Plzně, Akva Tera, kde se o něj pracovníci postarali," dodává mluvčí strážníků.
FOTO: Městská policie Plzeň