23.02.2026 16:12
23.02.2026 9:09 23.02.2026 9:53
Anonym nahlásil bombu na krajském soudě. Policie uzavřela okolí
23.02.2026 9:01
Hladina Otavy v Rejštejně mírně stoupla, v ostatních částech kraje je zatím klid
Opilec ve vlaku vytáhl nůž na policisty
Opilý muž vytáhl ve vlaku po cestě z Ejpovic do Rokycan na policisty nůž, když ho chtěli uklidnit. Měl smůlu, muži zákona ho spacifikovali a skončil v cele za útok na úřední osobu.
Na hlídku policistů vytáhl ve vlaku po cestě na trase Ejpovice - Rokycany pětapadesátiletý opilec nůž. Ale muži zákona ho spacifikovali a skončil v cele.
Policisté zřejmě muže provokovali tím, že když procházeli vlakem, všimli si ho, jak spící špiní obuví sedadla vlaku, a vzbudili ho. Pětapadesátiletý opilý muž jim začal nadávat a vyhrožovat. Pak ještě jednoho z uniformovaných strážců popadl za stejnokroj a ještě na něj vytáhl nůž.
Otevřít ho už ale nestačil, policisté muže pomocí hmatů a chvatů spacifikovali a skončil v cele. Zodpovídat se teď bude za napadení úřední osoby.