07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
V neděli 28. dubna přilákal kouř v okolí obchodního centra na Rokycanské ulici policisty až do zahrádkářské kolonie v okolí dálnice D5, kde jedenapadesátiletý zahrádkář pálil gumy a PET lahve.
Jednapadesátiletý muž pálil v neděli 28. dubna dopoledne na své zahradě v zahrádkářské kolonii v blízkosti dálnice D5 mimo jiné i plastové PET lahve. Silný černý kouř byl hnán větrem ke zdejšímu obchodnímu centru.
V momentě, kdy strážník zjistil zdroj kouře, oheň na zahradě v tu dobu dosahoval výšky asi jednoho metru a kouř pokrýval plochu asi padesáti metrů čtverečních.
"K celé věci se muž vyjádřil s tím, že pálení plastového a gumového odpadu nemůže v této lokalitě nikomu vadit," uvedla policejní mluvčí Jana Pužmanová.
Případem se bude zabývat přestupková komise.