07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Od neděle pátrá plzeňská kriminálka po pachatelích tří vloupání do bytů. Všechny vyloupené byty si zloději vyhlédli na Borech.
Na Borech v Plzni řádili o víkendu ´bytaři´. Od nedělního rána hlásili lidé vloupání do bytů.
"Na obvodní oddělení Plzeň – Bory přišel v neděli 26letý mladík z Plzně. Policistům řekl, že se mu někdy od sobotní půlnoci do půl desáté ráno někdo vloupal do bytu v Zámečnické ulici. Z předsíně se mu ztratila bunda, ve které měl peněženku s doklady, platební kartu a 250 korun. Celkovou škodu vyčíslil na jeden tisíc korun," uvedla mluvčí Policie ČR Plzeň Simona Čejková a pokračovala: "Nemilé překvapení čekalo i na 51letou ženu ze Skupovy ulice. Ta odešla ze svého bytu v sobotu ráno. Když se následující den vrátila, všimla si, že má vypáčené okno. Prohlídkou interiéru zjistila, že jí chybí LCD televizor, DVD přehrávač, zlaté šperky, platební karta, klíče od vozidla a 400 korun. Vše za více než 36 tisíc korun."
Další vloupání do bytu se odehrálo v sousední Mandlově ulici. "Věci za bezmála 63 tisíc korun postrádá i majitel přízemního bytu, který navštívil nevítaný host někdy během uplynulého víkendu. Dosud neznámý pachatel vypáčil okno do bytu a vnikl dovnitř. Jeho pozornosti neunikl mimo jiné plazmový televizor, hodinky a šperky," poznamenala Čejková a dodala, že policisté zajistili maximální počet stop a nyní pátrají nejen po pachatelích, ale i po odcizených věcech.