25.12.2025 18:59
25.12.2025 13:52
Tragédie v obci u Úněšova: mladík se vážně zranil a zemřel
25.12.2025 13:26
Rodinný dům v Tachově zachvátil během Štědrého dne oheň
Policie hledá Tomáše Nechutného z Plzně
Celostátní pátrání bylo koncem ledna vyhlášeno po 23letém počítačovém expertu z Plzně. O Tomáš Nechutném ovšem jeho rodina nic neví už od začátku roku.
Po 23letém Tomáši Nechutném z Plzně pátrají policisté. Mladík se údajně pohřešuje už od začátku roku, celostátní pátrání po něm bylo vyhlášeno 27. ledna poté, co o sobě od Silvestra nedal vědět.
23letý Tomáš Nechutný je 178 až 182 cm vysoký, hubené postavy, má hnědé, rovné vlasy a modré oči. Trvale žije v Plzni, přechodné bydliště má v Praze. Hovoří anglicky a francouzsky.
Pohřešovaný mladík pracuje pro počítačovou firmu a je ve svém oboru považován za experta. Všichni z jeho okolí, vylučují, že by o sobě nedal tak dlouhou dobu svévolně vědět a jeho rodina se o něj velmi bojí.
Zdroj: Policie ČR