03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Policista, který ubodal manželku, je pod zámkem!
Policista, který v Plzni podle všeho ubodal svoji manželku v Sokolovské ulici na Lochotíně, je v rukou inspekce. Dopadla ho ve středu večer nedaleko Plzně.

Po týdenním pátrání je brutální policista, který ubodal svoji manželku v paneláku na Lochotíně, pod zámkem. Pátrání bylo nakonec úspěšné a inspekce ho dopadla spolu s leteckou službou i dalšími složkami nedaleko Plzně. Generální inspekce bezpečnostních složek během týdne nashromáždila velké množství svědectví lidí.
Policista Miloš Babyka, který byl nejspíš nejhledanějším mužem v republice, je po sedmi dnech v rukou inspekce. Ta ho spolu s dalšími specializovanými složkami dopadla ve středu večer.
"Já můžu pouze potvrdit, že v dnešních večerních hodinách byl hledaný muž dopaden a jsou s ním prováděny standardní úkony řízení. Generální inspekce bezpečnostních složek ho dopadla ve spolupráci s dalšími specializovanými složkami policie a leteckou službou," potvrdila QAPu mluvčí inspekce Radka Sandorová.
Policista se snažil svést vyšetřování ze stopy tím, že zanechal dopis na rozloučenou. Teď jsou ale všechny spekulace u konce. Nastává další vyšetřování a výslechy.
Vražda ženy otřásla Plzní. Lidé volali svá svědectví hromadně. "Musím říct, že jsme vyhodnocovali velké množství informací. Ta událost nenechala lidi klidnými a skutečně se na nás obraceli s velkým množstvím poznatků," dodala mluvčí inspekce.
K tragédii došlo před týdnem v paneláku v Sokolovské ulici na Lochotíně. Podrobnosti i se záběry z místa činu najdete zde.
"V tuto chvíli nemůžu podat žádné podrobnosti k dopadení, možná během zítřka, ale jak už jsem uvedla, probíhají standardní úkony," uzavřela dopadení Radka Sandorová.
FOTO: GIBS