29.09.2025 13:33
29.09.2025 11:19
Aktuálně z ranní špičky. Křižovatka u Makra je v provozu – FOTKY, VIDEO
V sobotu 27. září ji projeli první řidiči. QAP byl na místě o víkendu a také v pondělí ráno. Jaký byl provoz poprvé v ranní špičce? Podívejte se na FOTKY a VIDEO.
28.09.2025 19:21
Plzeň po nájezdech porazila Karlovy Vary
Policisté hledají muže, který v Plzni přepadl ženu
Policisté v Plzni hledají muže, který ve středu 1. června dopoledne přepadl ženu v Tachovské ulici v Plzni poblíž konečné tramvaje č. 4 a odcizil jí kabelku. Hledají se případní svědci!

V Tachovské ulici v Plzni poblíž konečné tramvaje č. 4 přepadl ve středu 1. června dopoledne neznámý muž 69letou ženu a ukradl jí kabelku. Policisté po zloději pátrají!
"Obětí trestného činu loupeže se ve středu 1. června stala 69letá žena z Plzně. K přepadení došlo v 9:42 hodin na asfaltové cestě vedoucí od Tachovské ulice směrem ke konečné zastávce tramvaje číslo čtyři," uvedl mluvčí policie Libor Pilař a pokračoval: "Muž v tmavém oblečení přistoupil k ženě a pokusil se ji z ruky vytrhnout kabelku. Oběť se svého majetku nechtěla vzdát. Zloděj však díky větší síle nakonec kabelky zmocnil. Následně se dal na útěk směrem k ulici Tachovská a u odbočky vedoucí na lesní cestu směrem k Šídloveckému rybníku sedl na jízdní kolo a ujel směrem k rybníku."
Policie ČR žádá občany, kteří v danou dobu procházeli lokalitou a viděli výše uvedeného muže na kole, ať zavolají službu kriminální policie a vyšetřování na čísle 974 325 932 nebo na linku 158.