01.09.2025 8:24 01.09.2025 9:52
01.09.2025 8:00
Škola začíná: strážníci posílí dohled u přechodů, MHD se vrací do běžného režimu
31.08.2025 19:09
Na Lochtíně se loučili s prázdninami
Přinášíme fotky z akce Hurá do školy!
Policisté hledají svědky údajného přepadení
Policisté žádají o pomoc! V Plzeňském deníku vyšel článek o přepadení u CAN v Plzni, ve kterém se uvádí, že policisté nepomohli napadeným. Viděl někdo údajné přepadení? Najdou se oběti, o kterých se v článku píše?

Policie ČR v Plzni žádá veřejnost o pomoc v případu údajného přepadení u Centrálního autobusového nádraží v Plzni. Reagují tak na článek, který vydal Plzeňský deník.
"V Plzeňském deníku vyšel ve středu 10. listopadu článek s titulkem "Přepadení: policisté raději ujeli". Celý článek pojednává o tom, že ve středu 27. října měla skupinka 8 lidí snědé pleti přepadnout dva muže. Namířili na ně nože a pod pohrůžkou násilí je donutili vydat veškeré peníze. Vše se mělo odehrát v Husově ulici v Plzni, před hlavním vchodem na centrální autobusové nádraží," uvedla mluvčí plzeňských policistů Simona Čejková a pokračovala: "V článku se dále píše, že oba napadení údajně opodál zahlédli policejní hlídku a vše jí šli oznámit. Policisté ale žádný takový případ neevidují."
K objasnění celé záležitosti žádají policisté veřejnost o pomoc. "Plzeňští kriminalisté žádají oba přepadené muže a všechny svědky, kteří mají informace, které pomohou s šetřením tohoto případu, aby se přihlásili osobně v budově Městského ředitelství policie Plzeň, Klatovská 45 nebo zavolali na tísňovou linku 158," dodala Čejková.