07.04.2026 19:14
Pozor! Už ve středu 8. dubna začíná instalace nových mol na Ostende
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 19:14
Přinášíme aktuání fotky a informace!
07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
Plzeňští strážníci museli v úterý 25. ledna veče zasahovat u opilého muže, který se pomočený a špinavý povaloval na plzeňském vlakovém nádraží.
V úterý 25. ledna večer byli strážníci voláni na Hlavní nádraží ČD. Pohoršení tam budil opilec, který se pomočený válel na schodišti.
"Na místě strážníci zjistili, že na schodišti ve vestibulu haly leží notně opilý muž, který pro svoji opilost nebyl schopen ani jít. Byl pomočený a značně špinavý," popisuje situaci mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová. Dechovou zkoušku se u něj vzhledem k jeho stavu jaksi nepodařilo provést. "Protože nekontroloval své chování, odvezla ho hlídka městské policie k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici," uvedla dál Pužmanová. Poté se bude zpovídat strážníkům ze vzbuzování veřejného pohoršení.