07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Přijďte debatovat o budoucnosti kulturáku Inwest
Ve středu 27. dubna proběhne v kavárně Vídeňka na náměstí Republiky v Plzni debata na téma řešení podoby kulturáku a Americké vůbec. Pořádají ji členové sdružení Kultura vítězí, které bojuje za udržení Inwestu.
Zajímá vás osud kulturního domu Inwest? Pak přijďte ve středu 27. dubna na náměstí Republiky do kavárny Vídeňka na veřejnou debatu o Urbanisticko-architektonickém řešení Americké ulice. Začíná se v 17:30.
Otevřená veřejná debata, kterou pořádá občanské sdružení Kultura vítězí, které vzniklo za účelem boje za Inwest zhruba před měsícem, bude na téma Americká : minulá, současná, budoucí. Debatu, která se bude zabývat celkovým urbanisticko - architektonickým řešením Americké, povede Martin Marek, mluvčí sdružení a zároveň člen Strany zelených.
Účast přislíbili: Ing.Arch.Vladimír Charvát, Bc.Matěj Stropnický, Ing.Arch.Miloslav Hrubec, Ing.Pavel Domanický, Ing.Arch.Jakub Mareš, Bc.Filip Kastl
Petici za kulturák, kterou rozjelo sdružení Kulturák vítězí, už podepsalo téměř 8 000 lidí. Více na stránkách sdružení.