07.04.2026 11:11
07.04.2026 6:54 07.04.2026 10:45
Tragédie u Holýšova. Po srážce s nákladním vozem zemřel jeden člověk
Upozorňujeme na uzavření silnice l. třídy č. 26 mezi obcemi Holýšov a Stod z důvodu dopravní nehody. Policisté z obou směrů odklánějí dopravu na stanovené objízdné trasy
06.04.2026 8:12
Velikonoce na zámku Kozel. Lidé si užívají jarmark i jarní atmosféru - FOTKY
Podívejte se na fotky Milana Svobody!
Případ Jiřího Kajínka bude soud řešit koncem března
O případném znovuotevření případu Jiřího Kajínka bude plzeňský soud rozhodovat v pondělí 28. března. Samotný Jiří Kajínek se zasedání na vlastní žádost účastnit nebude.
V pondělí 28. března bude Krajský soud v Plzni rozhodovat o tom, zda se znovu obnoví řízení v případu doživotně odsouzeného Jiřího Kajínka.
O dalším osudu Jiřího Kajínka, který je doživotně odsouzený za vraždu, bude v pondělí 28. března rozhodovat Krajský soud v Plzni. Veřejně přístupné zasedání bude ovšem probíhat bez Kajínkovi přítomnosti, a to na jeho vlastní žádost. Jednání bylo odloženo kvůli nemoci Kajínkova advokáta, původně se mělo konat už 10. ledna.