20.02.2026 13:41
20.02.2026 11:55
Vnitrobloky na Jedničce se promění. Obvod zve na setkání, chce znát váš názor
19.02.2026 23:02
Panathinaikos Athény - FC Viktoria Plzeň 2:2
Sedačky z Doosan Areny neskončí na smetišti, použijí je jiné kluby
Část sedaček, které nahradily nové při rekonstrukci tribuny Doosan Areny, se objeví v areálech jiných fotbalových klubů v regionu. Přinášíme podrobnosti.
O dalším osudu části sedaček jednala rada města a rozhodla se je prodat nebo darovat jiným fotbalovým klubům, které o ně projevily zájem. Jedná se o víc jak čtyři stovky sedaček.
"O darování i prodeji celkem 428 kusů plastových sedaček demontovaných v rámci rekonstrukce fotbalového stadionu ve Štruncových sadech rozhodla Rada města Plzně. Žádosti o darování či koupi obdržel Odbor evidence majetku Magistrátu města Plzně od sedmi subjektů," říká mluvčí města Eva Barborková.
Na sedačkách z Doosan Areny tak budou například sledovat zápasy svých týmů fanoušci TJ Sokola Měčín. Naopak ve sportovním areálu ve Vochově budou sedačky použité na střídačky a montovat se budou mimo jiné také v areálu FC Vhotěboř. Celkem bylo při rekonstrukci stadionu ve Štruncových sadech demontováno 3124 kusů sedaček.
FOTO: ilustrační