06.06.2025 15:05
06.06.2025 13:30 06.06.2025 14:30
Dopravní nehodu u Losiné nahlásil systém eCall. Zasahují všechny složky IZS - FOTKY
06.06.2025 14:29
Záchranáři zpět na Hracholuskách. Bezpečnost u vody hlídají už 16. sezónu
Silně opilý muž si ustlal uprostřed chodníku, dospal se na záchytce
Lidé pod vlivem alkoholu jsou k vidění v jakékoliv denní době. O tom se přesvědčili strážníci na Americké třídě v Plzni, když jednoho odpoledne nalezli uprostřed chodníku ležícího muže.

Přímo uprostřed chodníku na Americké třídě v Plzni se rozhodl odpočívat alkoholem značně znavený muž z obce na severním Plzeňsku. Byl čtvrtek 21. dubna odpoledne. "Velké množství alkoholu mu dělalo značné problémy, nezvládal se zvednout a z místa odejít. Provedená dechová zkouška u muže prokázala přítomnost závratných 3,41 promile," uvedla mluvčí strážníků Jana Pužmanová.
Strážníkům bylo jasné, kam poputují další kroky opilého muže. "Vzhledem ke stavu, kdy především nekontroloval své chování a bezprostředně ohrožoval svůj život a zdraví, skončila jeho procházka západočeskou metropolí poznáním protialkoholní záchytné stanice," dodala Pužmanová.
Foto: ilustrační