03.08.2025 18:18
03.08.2025 16:39
V pondělí 4. srpna se vrací doprava na křižovatku U Jána v Plzni
02.08.2025 16:43
V Plzni se odstraňují dvě nehody, další nehoda je na Klatovsku
Na Karlovarské se střetla dvě auta, další nehoda je na Koterovské. Záchranné složky zasahují také u Měčína, kde havarovalo osobní vozidlo
Silnici u přehrady na Valše uzavřela nehoda, zranily se tři osoby a dítě
V Dobřanské ulici v Plzni - Valše se střetla v pondělí odpoledne dvě auta. Na místě došlo ke zranění celkem 4 osob z toho jednoho dítěte. Silnice byla zcela uzavřena.
Poslední zářijové pondělí je plné nehod. Ke střetu dvou osobních aut došlo na Valše v Dobřanské ulici u přehrady České údolí před půl čtvrtou odpoledne.
Podle mluvčí policie se na místě střetla dvě vozidla Ford Mondeo a Fabia poté, co měla z lesní cesty vyběhnout mladá žena. "Ford Mondeo řídil 25letý muž, Škodu Fabia 26letý muž. V jednom z vozů se nacházel manželský pár s dítětem," uvedla mluvčí policie Martina Korandová.
Záchranka do nemocnice převezla oba řidiče, ženu i malé dítě.
"Silnice byla po nehodě zcela uzavřena," upřesnila mluvčí policie s tím, že alkohol nebyl prokázán ani u jednoho řidiče a škody jsou sto tisíc korun.