23.05.2026 9:22
22.05.2026 11:00
Kam o víkendu vyrazit v Plzeňském kraji? Přinášíme přehled!
22.05.2026 8:28
Rolnické se otevře už za pár dní! Přinášíme nejnovější informace
Strážnici lapili hledaného muže, dalšího odvezli na záchytku
Strážníci městské policie odchytli v Radčicích hledaného muže a další hlídka ulevila chodcům z Klatovské třídy v Plzni, kde opilec kopal do aut a otravoval kolemjdoucí.
Plzeňští strážníci měli ve středu 7. dubna kolem třetí hodiny odpoledne napilno. U Soukromé umělecké školy v Radčicích zahlédla hlídka muže, který odpovídal popisu hledané osoby. Strážníci jej zadrželi a 56letého Plzeňana prověřili. Zjistili, že je celostátně hledaný a proto ho předali do rukou mužů zákona přími v Radčicích.
Druhým případem byl 46letý muž, který bloumal vrávoravým krokem po Klatovské třídě v Plzni a verbálně napadal kolemjdoucí. Temperament v něm vřel, protože si ulevoval i kopáním do zaparkovaných aut. "Protože bylmuž špinavý a sotva se držel na nohou, strážníci ho odvezli hlídkovým vozem na záchytku k vystřízlivění," dodala mluvčí plzeňských strážníků Jana Pužmanová.
