19.07.2025 14:33
V ulici Prvomájová v plzeňských Křimicích došlo k vážné nehodě. Silnice je uzavřena
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
19.07.2025 14:33
Osobní auto se střetlo s motorkou, na místě probíhají záchranné a vyprošťovací práce
18.07.2025 21:34
18.07.2025 15:43 18.07.2025 17:06
Nová premiéra o medvídku Míšovi se sice kvůli pandemii odehraje za zavřenými dveřmi, diváci ale můžou být u toho. Stačí, když se v sobotu 20. 3. připojí v 17 hodin na YouTube kanál „Alfa zírá“.
Příběh pro nejmenší diváky od 3 let „Jak si Míša hledal kamaráda“ napsala Vlasta Špicnerová, režisérem je dlouholetý umělecký šéf souboru Tomáš Dvořák. Pro Alfu je to už druhá premiéra vysílaná živě ze zavřeného divadla, v prosinci se takto odehrálo „Putování dobrého Hanse Böhma Evropou“.
Novinka o medvídku Míšovi bude na kanále "Alfa zírá" ke zhlédnutí pouze v době přímého přenosu, další živý stream plánuje Alfa na 17. 4. „Stejně jako v případě předchozí prosincové premiéry považujeme přímý přenos jen za jakousi ochutnávku naší novinky, hodně nám chybí kontakt s dětmi v hledišti a jejich reakce. Hned, jak bude možné divadlo otevřít, plánujeme Míšovi uspořádat premiéru před diváky,“ řekl ředitel Divadla Alfa Jakub Hora.
Příběh o tom, že každý potřebuje kamaráda a pro skutečné přátelství je třeba něco obětovat, můžete vidět se v sobotu 20. 3. připojí v 17 hodin na YouTube kanál „Alfa zírá“ prostřednictvím odkazu: https://youtu.be/mOSjQw4eSVI.
Foto: Divadlo Alfa