08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
Celé úterý 23. března měl šéf ODS Mirek Topolánek trávit v Plzeňském kraji. Návštěvu ale v noci zrušil. Místo příjemných chvil v našem kraji, seděl celý den na gremiu ODS, které rozhodovalo o jeho odvolání. Důvodem byla poslední Topolánkova aféra kvůli výrokům o církvích, Židech a homosexuálech.
Topolánek zůstává v čele ODS i na volební kandidátce. Tak rozhodlo gremium ODS v úterý 23. března. To celý den zasedalo a jednalo kvůli odvolání Mirka Topolánka. Už v úterý odpoledne prosakovaly ven zprávy o Topolánkově údajném odvolání. Z kuloárů se neslo, že Topolánek rezignuje. Uvedl to server lidovky.cz. Tato informace však nebyla oficiálně potvrzena. Naopak Topolánek se vyjádřil SMS zprávou ČTK, že k rezignaci nedošlo. V podvečer bylo jasno. Mirek Topolánek zůstává na volební kandidátce i v čele ODS.
Mirek Topolánek zrušil kvůli gremiu návštěvu Plzeňského kraje
Do Gymnázia a SOŠ v Rokycanech měly zamířit v úterý 23. března první kroky předsedy ODS Mirka Topolánka. Týden po svém největším rivalovi - Jiřím Paroubkovi - měl navštívit Plzeňský kraj. Návštěva byla ale v noci zrušena. A to kvůli poslední Topolánkovo aféře - kontroverzním výrokům o Židech, církvích a homosexuálech.
Šéf ODS Topolánek měl v Plzeňském kraji naplánováno více návštěv. Gymnázium Rokycany, Domov poklidného stáří Vejprnice, oběd v Domažlicích, Plzeňská Teplárenská a večeře v Golden Fish v Plzni, to vše chtěl Topolánek stihnout za úterní den v Plzeňském kraji.