Tramvaj vykolejila na konečné na Slovanech v Plzni! FOTKY

27.10.2013 14:47     27.10.2013 15:42

Tramvaj číslo 1 v neděli odpoledne vykolejila na konečné linky číslo 1 na Slovanech. Nikomu se naštěstí nic nestalo. V tramvaji v době kolize nebyli cestující.

Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.
Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.Tramvaj vykolejila na konečné linky číslo 1 na náměstí Milady Horákové.

Komplikace zažily v neděli dopravní podniky v Plzni. Na konečné linky číslo 1 na Slovanech vykolejila tramvaj na náměstí Milady Horákové. Kolize se obešla bez zranění. Ostatní tramvaje ale nemohly najíždět rovnou a musely se točit přes vozovnu na Slovanech. Cestující museli počítat s drobnějším zpožděním.

Tramvaj číslo 1 se v neděli odpoledne dostala do potíží na konečné na Slovanech. V zatáčce, kterou se z konečné na náměstí Milady Horákové na počáteční zastávku, se jí doslova ulomilo kolo. "Došlo k ulomení kola," potvrdil QAPu dispečer dopravních podniků.

Nikomu se nic nestalo. Tramvaj ve chvíli kolize jela z konečné a nikdo kromě řidiče v ní tedy nebyl. Cestující by ale během odpoledne do vyřešení problémů měli počítat se zpožděním. Tramvaje sice jezdily po stále trase na Slovany, tam ale musely zajíždět do vozovny, kde se otáčely a pak teprve najížděly do zastávky. Původní ifnormace od dopravních podniků mluvily o tom, že tramvaje budu odkloněné přes Mikulášské náměstí na Světovar. Tramvaj ale naštěstí nezasahovala do kolejí vedoucích do vozovny přes Slovanskou alej.

FOTO: QAP.CZ

SDÍLEJTE ČLÁNEK
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Enyaq Enyaq coupé