22.08.2026 14:00
22.08.2026 11:57
Akce Centrum v Plzni. Strážníci v noci zamířili tam, kde to nejvíc žije - FOTKY
21.08.2026 8:22
Víkend plný akcí je tu! Kam vyrazit v Plzni a Plzeňském kraji?
U Makra někdo odložil čtyři štěňata
Čtyři zdravá štěňátka někdo odložil v pondělí 3. ledna na parkovišti u Makra v Plzni. Dva malí psíci a dvě fenky skončili zatím v útulku v Daimlerově ulici.
Čtyři opuštěná štěňátka vděčí za svůj život 53letému muži z Rokycanska. Ten je v pondělí 3. ledna v podvečer objevil v krabici na parkovišti u OD Makro v Plzni a zavolal městské strážníky.
Teprve dva měsíce staří psí sourozenci skončili v obyčejné papírové krabici v mrazivém počasí na parkovišti u Makra.
"Opuštěná zvířátka nalezl v podvečer 53letý muž z Rokycanska, kterému nebyl jejich osud vůbec lhostejný, a proto se obrátil na městkou policii," sdělila mluvčí Městské policie v Plzni Jana Pužmanová a pokračovala: "Strážníci dva malé pejsky a dvě fenky dvouměsíčních kříženců převezli k umístění do útulku v Daimlerově ulici. Tam teď budou čekat na svého nového majitele."