05.06.2025 14:00
05.06.2025 9:35
Kam o víkendu na akce v Plzeňském kraji?
04.06.2025 12:14
Krutost bez svědomí. V Holýšově někdo vyhodil koťata do kontejneru
FOTOGALERIE: Chvojkovy lomy patřily bigbítu, Milník času nezklamal
Chvojkovy lomy v Plzni na Slovanech hostily na prvního máje tradičně bigbítový maratón "Milník času". Také letošní ročník nalákal do parku stovky fandů bigbítových kapel.
Bigbítový Milník času se letos ve Chvojkových lomech konal už posedmé. Také v letošním roce tak fanoušci legendárních bigbítových kapel oslavili první máj pořádnou porcí muziky.
Bigbítové odpoledne a v podstatě i část večera patřila hned několika "klasikám" mezi bigbítovými kapelami. Šňůra vystoupení odstartovala zhruba v poledne, kdy se na pódiu přdstavila kapela Plymouth. Postupně si předaly žezlo skupiny X-Cover, Hruškowicz, Garde, Five River, závěr už patřil Regeneraci a Starým Psům.
I když počasí úplně nepřálo, fanouškům bigbítových rytmů to nijak atmosféru a náladu nepokazilo. Bigbít burácel parkem i okolím zhruba do devíti večer.
FOTO: Martin Hanáček