30.05.2025 11:29
30.05.2025 10:32
Klatovskou čeká proměna. Studie zahrnuje více stromů i méně aut - VIZUALIZACE
30.05.2025 8:41
Pozor, v Plzni dnes proběhne cvičení policie!
Ve Farmářském obchodě si můžete objednávat přes internet
Už i přes internet si můžete ve Farmářském obchodu v Plzni koupit zeleninu, ovoce a další zboží. Takzvané Farmářské bedýnky se vydávají jednou týdně a donesete si v nich domů spoustu kvalitního a čerstvého zboží!
Farmářský obchod v Plzni na Slovanech zpustil novinku - možnost objednávat takzvané Farmářské bedýnky plné zeleniny a ovoce přes internet. Hned první šance se chytlo pětadvacet lidí!
První bedýnku si z Farmářského obchodu odnesl David Vyhnánek z Plzně. "Vzal jsem si pětikilovou bedýnku, jsme na ni doma dva až tři a když budeme spokojeni, objednávat budeme pravidelně. Zatím koukám na ty bylinky, co zajímavého to bude a zaujala mě taky červená řepa, takže asi budu mít chuť na boršč," řekl QAPu. pan Vyhnálek s tím, že o možnosti objednat Farmářskou bedýnku se dozvěděl na stránkách obchodu.
Během prvních dní, kdy byla možnost Farmářskou bedýnku obejdnat, přijal obchod 25 objednávek. "Bedýnek je pětadvacet, sedmnáct pěkilových a osm desetikilových," prozradila koordinátorka obchodu Lenka Havránková a pokračovala: "Zatím to máme jen pro domácnosti nebo jednotlivce, mohou si je objednat i přímo tady v obchodě, když přijdou. Potřebovali jsme si to trošku vyzkoušet, i časově, jak to budeme dávat dohromady. Časem bychom to viděli tak na padesát bedýnek týdně."
V bedýnkách si domů odnesete sezonní zeleninu, ovoce, ale i třeba bylinky. První obsahovaly například rajčata, mrkev, celer, brambory, petržel, papriky, jablka, hrušky, ale i žampiony.
K základu si navíc můžete ještě přidat podle svého výběru další výrobky!
"V e-shopu jsou ještě související produkty, například vajíčka, maso, sýry a další věci, které se hodí k té zelenině a ty si můžete ´přihodit´ k objednané bedýnce. Zatím to funguje tak, že přístup do e-shopu má jen ten, kdo si objedná bedýnku, ale po zimě, až bychom ještě ´vyladili´ technické detaily, tak bychom zpustili e-shop i pro ty, kteří si nebudou brát bedýnku," dodala Havránková.
Menší bedýnka o váze 5 kg stojí 150 korun, větší o váze 10 kg pak 250 korun. Více najdete na www.farmarsky-obchod.cz.