08.12.2025 14:21
Novoroční ohňostroj na plzeňském náměstí nebude. Nahradí ho videomapping
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 14:21
Plzeňané letos přivítají nový rok bez tradičního ohňostroje.
08.12.2025 10:00
Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a můžete být mezi výherci!
07.12.2025 19:05
V dílně na stříhání plechu v Mirošově na Rokycansku došlo v úterý 17. ledna k úrazu 56letého muže. Stroj mu měl skalpovat vlasy z hlavy.
K nešťastné události došlo v úterý 17. ledna v dopoledních hodinách ve jedné z firem v Mirošově na Rokycansku. 56letého muže tu zranil stroj, podle policie jej doslova skalpoval.
Policisté z Hrádku vyšetřují okolnosti pracovního úrazu, ke kterému v Mirošově došlo v úterý dopoledne. "56letý zaměstnanec mirošovské firmy se v době úrazu vyskytoval v dílně, kde se dělí a paletuje nastříhaný plech a zde došlo ke skalpaci vlasů z hlavy pracovním strojem," sdělila mluvčí rokycanské policie Jana Tomková s tím, že událost byla na tísňovou linku 158 ohlášena před 9. hodinou ráno. "Nyní jsou shromažďovány a zjišťovány všechny skutečnosti důležité pro řádné a objektivní posouzení věci. V rámci vedeného šetření budou policisté spolupracovat ohledně vyhodnocení otázek bezpečnosti práce s oblastním inspektorátem práce," dodala Tomková.