18.10.2025 10:38 18.10.2025 14:09
17.10.2025 14:12 17.10.2025 14:34
Policejní manévry u pomníku Díky, Ameriko v Plzni. Byl nalezen podezřelý předmět
17.10.2025 13:45
Hledáte smysluplné studium s důrazem na praxi? VOŠ Plzeň je správná volba
Na křižovatce Doudlevecká - U Trati nepůjdou téměř měsíc semafory
Od příštího týdne budou vypnuty semafory na křižovatce Doudlevecká - U Trati v Plzni.

Od pondělí 28. srpna nejpozději do pátku 22. září bude vypnuto světelné signalizační zařízení na křižovatce Doudlevecká – U Trati. Provoz nebude řízen policií ČR.
"V uvedené době bude probíhat kompletní rekonstrukce SSZ včetně kabeláže, stožárů, řadiče a návěstidel. Během této doby bude provoz upraven schváleným dopravně inženýrským opatřením (DIO) v návaznosti na DIO 2. etapa akce Rekonstrukce mostů Milénia. Bude rovněž ovlivněn pohyb chodců, nutné bude sledovat dopravní značení v místě," uvedl Josef Brůha, vedoucí oddělení dopravních průzkumů a světelné signalizace Správy veřejného statku města Plzně.
V ulici U Trati aktuálně probíhá rekonstrukce, jedná se o rekonstrukci mostu Milénia. 10. srpna vstoupila rekonstrukce do druhé fáze, v současné době je tak průjezdný pruh ve směru na Slovany. Více jsme psali ZDE.
Od pátku 18. srpna nejsou v provozu semafory na další rušné křižovatce v Plzni. Více ZDE.
foto: QAP ilustrační