Auto CB ŠKODA nový SUPERB
QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Z návěsu spadl kus ledu a dopadl na protijedoucí vozidlo. Řidič od nehody ujel

29.12.2022 7:31

Policisté na Tachovsku pátrají po řidiči, který ujel od dopravní nehody. Kus ledu, který se uvolnil ze střechy plachtového návěsu poškodil protijedoucí vůz.

Návrh bez názvu-4

K dopravní nehodě došlo na Tachovsku ve čtvrtek 22. prosince ráno.  “V 07:10 hodin na silnici č. II/230 na 79. km ve směru jízdy k obci Černošín řídil neznámý řidič dosud neustanovené vozidlo a na rovném úseku komunikace mu odlétl ze střechy plachtového návěsu kus ledu, který dopadl na přední část protijedoucího vozidla Škoda Octavia,” popsala událost Iva Vršecká, mluvčí policie.

“Padající led poškodil osobnímu vozidlu čelní sklo, levé zpětné zrcátko a levé přední dveře včetně skleněné výplně. Neznámý řidič s neznámým vozidlem z místa ujel, aniž by si splnil povinnost danou zákonem,” doplnila mluvčí policie.

V souvislosti s tím dopravní policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k řádnému prošetření uvedené nehody, aby se jim ozvali na tel.: 974 337 266, 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tel: 974 322 015 nebo na tísňovou linku 158.

foto ilustrační

 
SDÍLEJTE ČLÁNEK
SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY
Auto CB DACIA Duster
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Auto CB ŠKODA Plus vyměňte