10.10.2025 17:25
Pozor! Nehoda v Plasích
Střet auta s motocyklem je hlášen z Plzeňské ulice
10.10.2025 17:25
Střet auta s motocyklem je hlášen z Plzeňské ulice
10.10.2025 16:31
Chodec utrpěl zranění po střetu s autem
10.10.2025 14:48
V centru Plzně se vyřádil neznámý vandal. Poškrábal celkem 13 zaparkovaných vozidel. Policie po pachateli pátrá.
Policisté z obvodního oddělení Plzeň-střed se zabývají případem poškození vozidel, ke kterému došlo 13. března 2023 mezi sedmou a osmou hodinou večer v Plzni v ulici Sedláčkova, Bezručova, Prešovská a sady Pětatřicátníků. „Neznámý pachatel poškodil dosud nezjištěným předmětem lak na třinácti zaparkovaných osobních vozidlech. Poškozeným majitelům způsobil škodu v řádech desetitisíců korun,“ informovala Michaela Raindlová, mluvčí policie.
Policie nyní po pachateli intenzivně pátrá. „Policisté na místě pořídili fotodokumentaci, zajistili stopy a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu poškození cizí věci. Po pachateli nyní intenzivně pátrají," dodala mluvčí.
„V souvislosti s případem žádáme o spolupráci případné svědky události, kteří jsou schopni podat jakoukoliv informaci, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158 a pomohli nám s objasněním uvedené události,“ uvedla Michaela Raindlová.
Foto PČR