QAPOVKY – NEJRYCHLEJŠÍ ZPRÁVY

Oprava kanalizace v Benešově ulici je na několik dní přerušena

07.08.2023 9:34

Stavební práce v Benešově ulici budou mít pouťovou přestávku.

Benešova ulice rekonstrukce_0823_město Domažlice

Pracovníci vodárenské společnosti CHVaK v minulém týdnu asfaltovali nezpevněnou část komunikace tak, aby byl zajištěn hladký průjezd a průchod ve frekventované části ulice u sokoliště. Právě tam zájemci tradičně najdou pouťové atrakce a kolotoče.

69. ročník Chodských slavností-Vavřinecké pouti se bude konat od 11. do 13. srpna. „Po skončení Chodských slavností budou pokračovat práce na rekonstrukci kanalizace v horní části Benešovy ulice," uvádí město.

Práce na vodohospodářské infrastruktuře předchází velké rekonstrukci. Benešova ulice se dočká celkové opravy. „V příštím roce na jaře pod vedením Správy a údržby silnic Plzeňského kraje začne realizace společného projektu této krajské organizace a města. Stavbaři kompletně zrekonstruují ulici, vzniknou parkovací místa, nové chodníky, renovací projde veřejné osvětlení i malé parkoviště u budovy Komeční banky,“ uvádí město Domažlice.

Práce budou probíhat po etapách. „Nejpozději do tří let by měl chodník vést až k odbočce do zahrádkářské kolonie pod Baldovem," nastínil rozsah prací místostarosta Viktor Krutina.

Foto město Domažlice

SDÍLEJTE ČLÁNEK
Zvednu vam to_copy
MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT