04.06.2026 18:29
Pozor od pátku ve FN Plzeň!
Vjezd k Urgentnímu příjmu se zavírá.
04.06.2026 18:29
Vjezd k Urgentnímu příjmu se zavírá.
03.06.2026 10:48
03.06.2026 10:10




Mobilní raketa SpaceBuzz dorazila ve čtvrtek 4. června do Přeštic. Návštěvníkům nabízí jedinečný vesmírný zážitek, který kombinuje virtuální realitu s pohledem na Zemi z vesmíru.
Plzeň chystá výraznou proměnu prostoru u Velkého divadla, který dosud spíše sloužil jako přechodové místo než jako plnohodnotná součást veřejného života. Na co se můžete těšit?
Ve středu 3. června zahájila Správa železnic přestavbu na železniční trati Plzeň – Domažlice v úseku mezi Plzní, Nýřany a Chotěšovem. Slavnostní zahájení stavby se konalo na nádraží v Nýřanech za účasti ministra dopravy, zástupců Správy železnic a dalších hostů a přineslo i debatu o nýřanské nádražní budově, které se nakonec tato první fáze modernizace netýká.
V úterý 2. června Galerie Na Roudné v Plzni praskala ve švech. Iva Hüttnerová, oblíbená herečka, malířka a grafička, přijela zahájit svoji výstavu obrazů. Na desítkách vystavených originálech představuje malířka svoji celoživotní tvorbu. Nádherná díla v kombinaci s možností osobního setkání s autorkou byly opravdu velkým tahákem pro plzeňské milovníky umění.
Dopravní nehoda dvou osobních automobilů se stala ve středu 3. května odpoledne na hlavním tahu z Plzně na Most. Při nehodě došlo ke zranění jednoho z řidičů.
Tachovští kriminalisté se zabývají případem, ke kterému došlo v neděli 31. května. V odpoledních hodinách přijali tachovští policisté oznámení o napadání členů rodiny v jednom z bytů v Tachově ze strany osmnáctiletého muže.
První plzeňský městský obvod ve spolupráci s Městskou policií Plzeň přichází s další možností, jak účinně zvýšit bezpečnost jízdních kol a koloběžek.
Podvodný makléř přiměl poškozeného k výběru 260 tisíc korun, které následně předal neznámému muži. Poznáte ho?
Vodní záchranná služba Českého červeného kříže (ČČK) se vrací na Hracholusky. V pátek 5. června zahájí provoz na Stanici první pomoci v kempu Keramika na levém břehu přehrady. V loňském roce zde její členové zasahovali u více než stovky událostí.
Plzeňská rodačka Jiřina Křížková převzala Cenu 1. června při slavnostním zasedání Zastupitelstva města Plzně z rukou primátora Romana Zarzyckého.