Návrh bez názvu-4 Krimi
Neznámý pachatel odcizil v Plzni 140 litrů nafty

Plzeňští policisté se zabývají případem odcizení motorové nafty. Ke krádeži mělo dojít mezi zářím a říjnem v Plzni na Doubravce.

nezabržděný autobus_Plzeň_1022_PČR Krimi
Nezajištěný autobus narazil u hlavního nádraží v Plzni do zdi – FOTKY

Řidič autobusu zapomněl zajistit vozidlo, to se samovolně rozjelo a prorazilo zídku u vlakového nádraží. Při nehodě nebyl naštěstí nikdo zraněn.

foto-qap-cz (43) Krimi
Za porušování autorských práv hrozí 64letému muži vězení

Plzeňští kriminalisté zahájili trestní stíhání muže obviněného ze spáchání přečinu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi. 

Senior_foto Pixabay Krimi
Stařečkovi v kavárně ukradli invalidní chodítko

Stačila chvilka nepozornosti a 82letý muž přišel o invalidní chodítko. Zloději se opravdu neštítí ničeho. Plzeňští policisté hledají neznámého pachatele.

1 Krimi
Zloděj si z neuzamčeného Mercedesu odnesl dron, boty i mačetu

Policisté v Plzni řeší případ krádeže, kdy z neuzamčeného automobilu zloděj odcizil věci v hodnotě více než 100 tisíc korun. Neznámému hrozí až pět let vězení.

Klávesnice Pixabay Krimi
Pozor na podvodné faktury! Muž přišel o více než milion korun

Dalším případem internetového podvodu se zabývají kriminalisté na Rokycansku. Muž obdržel fakturu od dodavatele se kterým dlouhodobě spolupracuje. Po několika dnech zjistil, že se jednalo o podvodný email. 

BOX akce_TOXI tým_Plzeňsko_1022_PČR (8) Krimi
Konopí, balík peněz i střelné zbraně. Na Plzeňsku zasahoval TOXI tým - FOTKY

Ve čtvrtek 29. září v časných ranních hodinách zasahovali kriminalisté TOXI týmu Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje v jedné z menších obcí na Plzeňsku. Akce s krycím názvem BOX byla úspěšná. Policie nalezla 120 rostlin konopí i střelné zbraně.

S6303139 Krimi
Cyklista v Horažďovicích nadýchal více než 1,5 promile alkoholu

V neděli 2. října zastavila v nočních hodinách policejní hlídka cyklistu, který nebyl dostatečně vybavený na jízdu ve tmě. Při následné kontrole policisté navíc zjistili, že je devětačtyřicetiletý cyklista opilý.

IMG_1879 Krimi
Muž se pokusil pod bundou pronést přes pokladnu více než dva kilogramy masa

Policisté v Rokycanech řeší případ krádeže masa v místním supermarketu. Devětadvacetiletý muž si u pultu s masem vyžádal přes dva kilogramy falešné svíčkové, kterou ovšem neměl v plánu zaplatit.

DABÂCA ALEXANDRA Krimi
Policie pátrá po patnáctileté dívce z Plzně. Neviděli jste ji?

Pohřešovaná dívka byla naposledy viděna v pátek 23. září v Plzni. Dívka má hnědé oči, rovné blond vlasy. Policie žádá všechny občany o pomoc s pátráním.

NTC výzkumné centrum
Auto CB ŠKODA nová FABIA